Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Güzel bir akşam geçirmek için her şey yerli yerinde. Sevgilinizle birlikteliğinizin her anını dolu, dolu yaşamak isteğiniz hiç eksilmemiş gibi. Bunca zamandan sonra, hala ona dokunma gereğini duyabiliyorsunuz.

Bugün en büyük huzuru kendi dinginliğinizde bulacaksınız. Mutlaka yapılması gereken işler varsa da en azından tek başınıza ve minimum iletişimle geçirmeye çalışın günü. Yani kendinizle iletişim kurmaya imkân yaratın.

Belli durumlardaki göstergeler net olsa da, siz hariç diğerleri bunu doğru okuyamıyor olabilir. Birlikte çalıştığınız ya da ortak amaçlarınız olan kişilerle beraber hareket etmeniz bilginizi, tecrübelerinizi ya da özelliklerinizi geliştirmenizi sağlayacak yeni bağlantılar kurmanızı sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Mevcut gezegen etkileri bizi acilen belli konularda harekete geçmeye zorluyor. Ancak, bu anlamda hızla ve kararlı şekilde harekete geçerek planlarımızı yürürlüğe koyma ve işleyip işlemediğini görme şansı yakalayabileceğimiz gibi; aynı hızla yanlış bir yolda veya yönde ilerleme kararı alma riskimizde var. İlişkilerde sakinliği korumak ve dengeli davranmak önem taşıyor. Baskıcı, yararcı veya sübjektif kişiler ya da adil olmayan tavırlar günü bozabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz. Yeteneksiz insanların sizin üstünüzde olması, sizi olumsuz etkiliyor. Ama kararlılığınız, yakında sizi belli yerlere getirebilecek.

Kazancınızın birçok insana oranla daha tatmin edici olması, daha fazlasını hak ettiğiniz gerçeğini yok etmiyor. Ama bu anlamda gelecekten çok umutlu oluşunuz, sağlam nedenlere dayanıyor.

En çok ziyaret edilen burç sitesine göz atın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>